Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Balanz
#11
Nyczuu Cell nie je fooda twystarczajacy plus :Uśmiech
Odpowiedz
#12
cell jest ok.
Odpowiedz
#13
Cell przecież bardzo dobra profka, dodatkowo dostal destru disca który i tak bije więcej niż powinien.
Trunks i Goku za to na low mają meeega lipe z maną, dają rade ale nawet senzu im nie odnawia tyle co zabiera spell Cwaniak
Niektóre profki będą lepsze później ale nie które już widać że mocno odstają
Odpowiedz
#14
Goku, Trunks, Vegeta nie wyrabiaja z mana. Ok, ale Cell tez.
Co do Cive:
Może i freeza ma slaba lape, ale naiwjekszy dmg z combo i do tego HP duzo
Odpowiedz
#15
(10-11-2016, 22:00)sakumo napisał(a): Goku, Trunks, Vegeta nie wyrabiaja z mana. Ok, ale Cell tez.
Co do Cive:
Może i freeza ma slaba lape, ale naiwjekszy dmg z combo i do tego HP duzo

Jak goku z ki nie wyrabia? mam 370 goka i jakos daje rade moze jakby dalo sie normalnie obracac to bylby z tym problem ale ttk to wgl nie uzywam wiec na genki zawsze jest ki
Odpowiedz
#16
(10-11-2016, 22:00)sakumo napisał(a): Goku, Trunks, Vegeta nie wyrabiaja z mana. Ok, ale Cell tez.
Co do Cive:
Może i freeza ma slaba lape, ale naiwjekszy dmg z combo i do tego HP duzo

Powiem tak, tez myslalem, ze freezer najwieksze combo+ w chuj hp i te sprawy ale odpalilem sobie dzis rano tabelke z dmg hp itp profek na 600 po rebie(nie ma co patrzyc na 1 k+ lvl bo exp low)

hp freezer jest 5 w rankingu!!!!..... od konca. Tak freezer nalezy do 5 profek z najmniejsza iloscia hp na lvl 600 po rebie wiec zalozenie, ze ma bardzo duzo hp jest raczej bledne bo on faktycznie ma duzo hp ale gdzies na 1200 lvlu ktorego tu pewnie nikt nie osiagnie

najwiekszy dmg z combo powiem tak. Jest to prawda freezer ma najwieksze combo ze wszystki profesji (oczywiscie mowa o ki dmg) kiedys bylo to bardzo widoczne gdy dalo sie zaladowac 2 kamki na raz combo freezera naprawde bolalo gdyz ma on najwiekszy dmg z kamki ze wszystkich profek! Ale teraz wystarczy spojrzec do tabelek. Combo freezera na 600 lvl (bralem pod uwage minimalne dmg ze spelli) wynosi 103 k kamka+ee. Combo spcka wynosi 99k (kamka+choba oczywiscie tez bralem pod uwage minimalne wartosci) a wiec miedzy moim combo a combem specka jest 4 k roznicy w tma czyli mysle, ze nawet nie 1 k w ludzi. A wiec mowienie, ze combo freezera bije niewiadomo ile tez raczej nie jest za bardzo prawdziwe bo nie jest duzo lepsze od comba innych profek. Patrzylem tak te tabelki i bylem raczej nie milo zaskoczony wynikami aczkolwiek naprawde zdolowalo mnie dopiero jak spojrzalem na tabelke podpisana Heal. freezer mimo, ze na 600 lvl ma ponad 4000 hp wiecej hp od gohana leczy sie tyle samo co on 12-18 k a wiec biorac pod uwage % max hp freezer ma gorszy heal. Za czasow braku exh na s kame freezer faktycznie byl op bo pomimo braku lapy mogl zabic typa 2 kamki+ee lecz po wrzuceniu exh na kamke on stracil najwiecej dlatego te 5 czy 7% melee dmg dobrze by mu zrobilo.

Staralem sie pisac jak najbardzziej obiektywnie bazujac na potwierdzonych informacjach z tabelek oczywiscie nie jest to placz, ze moja profka jest najgorsza bo to nie prawda chce tylko pokazac, ze troszeczke odstaje ze wzgledu na brak lapy.
Odpowiedz
#17
freezer ma najwięcej plusów na low i high lvlu, do tego najmocniejszy spell, dobrą łape i stuna, dodatkowo 2 ogromne obszary i spell który trafia cie na każdym sqm, po stunie moze ci wyjebac combo nawet nie musi sie do tego skupiac bo tylko idiota by nie trafil w kogos kto sie nie rusza i ty chcesz mu dodać dmg łapy?

Cały post twój mi się podobał dopóki nie przeczytałem końcówki, odstaje? w którym miejscu? jak to już napisał mój przedmówca, dodajcie balla każdemu +100% do ki najlepiej tak żeby każdego zabijać na 2 spelle, bo aktualne pvp z full botem i profkami z których większość wali spelle po 40-60% hp równym sobie lvl jest za trudne.

zastanów się nad każdym etapem gry, nie opiera się ona tylko na pvp, to że ktoś może wbić lvle 20-50% szybciej niż inna profa, to że któraś profa jest cięższa na low od innych, to że jedna profa lepiej ustoi 2, ale nie zabije 1, to że inna profa z lapy padnie 0,3sek to wszystko składa się na balans.

freezer to jedna z profek która buffa nie potrzebuje, nie jest najmocniejsza, ale to nie jest też dps. łapa została już wyrównana w tym update więc czego więcej miało by mu brakować, serio. Grałem nim do 700 lvla, nie miał jeszcze takiej łapy jak ma teraz a i tak był grywalny.
Odpowiedz
#18
Piszczysz ze freza do dupy lapa, ale powiedz ile masz expa na h z tym dmg
Odpowiedz
#19
(10-11-2016, 22:55)Tak Wlasnie napisał(a): freezer ma najwięcej plusów na low i high lvlu, do tego najmocniejszy spell, dobrą łape i stuna, dodatkowo 2 ogromne obszary i spell który trafia cie na każdym sqm, po stunie moze ci wyjebac combo nawet nie musi sie do tego skupiac bo tylko idiota by nie trafil w kogos kto sie nie rusza i ty chcesz mu dodać dmg łapy?

Cały post twój mi się podobał dopóki nie przeczytałem końcówki, odstaje? w którym miejscu? jak to już napisał mój przedmówca, dodajcie balla każdemu +100% do ki najlepiej tak żeby każdego zabijać na 2 spelle, bo aktualne pvp z full botem i profkami z których większość wali spelle po 40-60% hp równym sobie lvl jest za trudne.

zastanów się nad każdym etapem gry, nie opiera się ona tylko na pvp, to że ktoś może wbić lvle 20-50% szybciej niż inna profa, to że któraś profa jest cięższa na low od innych, to że jedna profa lepiej ustoi 2, ale nie zabije 1, to że inna profa z lapy padnie 0,3sek to wszystko składa się na balans.

freezer to jedna z profek która buffa nie potrzebuje, nie jest najmocniejsza, ale to nie jest też dps. łapa została już wyrównana w tym update więc czego więcej miało by mu brakować, serio. Grałem nim do 700 lvla, nie miał jeszcze takiej łapy jak ma teraz a i tak był grywalny.
piszesz, ze mial gorsza lape i byl grywalny. Byl fakt ale tak jak napisalem stracil double kamke- bardzo duzy cios dla jego dmg wiec w zamian moglby dostac te 5% melee dmg to chyba nie zrobi z niego niewiadomo czego

najwiecej + na low i h lvl? coz o lvlach do lasta raczej nie ma co mowic kazdy wie, ze do lasta balansu nie ma. Co do freezera to ja widze dwa + mianowicie ki dmg i stun "do tego najmocniejszy spell, dobrą łape i stuna, dodatkowo 2 ogromne obszary" wcale nie ma najmocniejszego spella spc bije choba o 5k wiecej na 600 lvl po rebie. Dobra lapa? Dobry zart Szczęśliwy. Stun fakt to zdecydownie+. 2 ogromne obszary? Hmm ee ma dokladnie 3 kratki zasiegu w kazda strone czyli raczej przecietnie porwonujac do np ohk supernovy czy explosion death beam fakt ma duzy zasieg ale jest to bonus spell tym sie raczej nie bije sluzy tylko do zastunowanie przeciwnika wiec zachwalanie jego obszaru chyba mija sie z celem.




(10-11-2016, 22:59)Mycz12 napisał(a): Piszczysz ze freza do dupy lapa, ale powiedz ile masz expa na h z tym dmg

to zalezy obecnie latam na super saiyanach i mam 5,5-6,2 kk h
Odpowiedz
#20
jak dlamnie to bubu ma zamalo hp na lvl powinnien dostac conajmniej 50hp/lvl bo to tank / heal tez bym zwiekszyl o jakies 80% bo zamalo sie leczy / dodal mu troche abso za last trans tak 20% ki zebym mogl ustac 6 coolerow + 2 gohanow bo to niby tank =/ a dmg spoko jak na op tanka

btw freez dalej jest jedna z mocniejszych postaci i zeby mu lape dodac to bylby spc z goku w 1
Odpowiedz


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości
Menu