Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Edycja 999lvl max
#21
na edycji z max lvl byly wieksze skile przez noc np od 0 do 120 asa wpadalo na sztandze a tu ledwo 100 wpada to tez zniechęca ludzi bo wszystko idzie za wolno! i staje się to nudne na s2 według mnie leci to za szybko Szczęśliwy proponował bym usunąć ta stamine dac max lvl 999 i expa 1x przed i po rebie + skile z 7x dac na 14x tak by z kolcami bylo 20x i wystarczy
#22
+ dodac nocheat
#23
Rashel +1 Loot buff na 2x I GRAV ROOM ROB TO DZIS DLUGO NIE ZAJMIE A WROCIMY CALA TOPKA DO GRY
#24
zapomniałbym o asie w broniach
#25
max lvl exp bez zmian .
#26
(13-04-2017, 23:05)Savage napisał(a): + dodac nocheat

Nie te czasy na No cheat
#27
(13-04-2017, 23:03)Aelov7 napisał(a):
(13-04-2017, 22:55)Vultur napisał(a): Nie będziemy robić resetu bo to mija się z celem, zastanówmy się co zrobić aby ta edycja była ok Uśmiech Może zwiększyć expa i dać faktycznie max lvl 999 Uśmiech

Exp Zostaw/ Wyjeb Stamine max 999lvl + daj grava taki jaki byl

Jak nie robimy resa lub nowej edycji to aelo dobrze gada.
#28
(13-04-2017, 23:10)Aelov7 napisał(a):
(13-04-2017, 23:05)Savage napisał(a): + dodac nocheat

Nie te czasy na No cheat

Jak to nie? są serwery no cheat i wszystko pieknie gra i tu to samo by bylo tak czy siak by grali a z tymi botami ludzie nic nie robia tylko bot i to jest najgorsze w tym. Tak jak teraz bylo niby te 60-80 osob z czego to 3/4 boty na afku i 2 osoby na gamechat Uśmiech
#29
(13-04-2017, 22:55)Vultur napisał(a): Nie będziemy robić resetu bo to mija się z celem, zastanówmy się co zrobić aby ta edycja była ok Uśmiech Może zwiększyć expa i dać faktycznie max lvl 999 Uśmiech

a wiec tak

stamine zostawic-system uniemozliwia osiagniecie wszystkiego w krotkim czasie i moim zdaniem jest jak najbardziej na miejscu dodatkowo do sms shopa mozna dodac stamina scrolla/pila czy cokolwiek ktore dodaje godzine staminy ocywiscie mozna uzyc raz dziennie mysle, ze da to mozliwosc podgonienia topki i dodatkowo wiadomo da przychody serverowi a godzinka to nie jest jakas niesamowita przewaga


lvl-ustawic max 999 co prawda aktualnie gracz robiacy postac nie dogoni topki za tydzien ale koniec koncow topka wbije 999 lvl i taki gracz spokojnie ich dogoni mysle, ze tu chyba kazdy sie ze mna zgodzi, ze to sluszna opcja



skill i loot rate- jest zdecydowanie za niskie, bylem przerazony jak wczoraj locilem power glovera 30 minut... Strach pomyslec ile bedzie sie locic m belta/b buty/cs/jh mysle, ze loota mozna spokojnie podwoic. Co do skila to tez leci jak krew z nosa imo +30% byloby dobrze. aktualnie praktycznie nie ma balansu bo byl on robiony pod postacie wyskilowane a teraz jak ja mam wyjsc na pvp brolym majac 120 asa? Jak dla mnie zwiekszenie skill rate poprawi dynamike rozgrywki i da wieksze korzysci osoba skupiajacym sie na skilu


grav room- nie jestem jakims wielkim zwolennikiem grava ale widzac ile osob chce aby go wprowadzono mysle, ze jest to calkiem dobre rozwiazanie nie bedzie bicia na skilu i reportow- ludzie nie beda odchodzic bo dostali bana jak dla mnie same plusy


dmg- moim zdaniem przy obecnej ilosci graczy na servie zmniejszenie dmg bylo zla opcja o takim czyms mozna myslec jak jest 150 graczy a nie 50


co do expa to aktualny exp mi odpowiada aczkoliwek 0,2 na 400 po rebie to za niski exp i jestem w 100% pewien, ze bedzie o to placz jak juz te reby beda mysle, ze od 400 lvla powinien byc conajmniej x 0,4 jak nie wiekszy a na lvlu 900 mozna dac 0,2 aby te ostatnie 100 lvli ciezko sie wbijalo.


shadow task quest-proponuje zmniejszyc ilosc mobkow do zabicie na tym quescie poprawi to dynamike gry
#30
Wlasnie ogarniam ziomeczkow Szczęśliwy Zeby wracali dawaj to dzis robtaj

1. Grav
2. Exp minimalny taki jak kiedys byl kurwa 1x
3. Stamina NAWET Z MAX LVL NIKOGO SIE NIE DOGONI juz lepiej bylo jak bylo tak jak kazdy pisze

Ewentualnie to co rashel pisal ze skille i ja dodalbym loot 2x


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości
Menu